loader
Festiwale

Kraków Live Festival 2018 - line-up, artyści, bilety

Kraków Live Festival to dwudniowy event muzyczny organizowany przez Alter Art. Co roku powstają dwie sceny muzyczne, miasteczko gastronomiczne, a także lokalizacja działań około-muzycznych. Fani jak zawsze mogą spodziewać się gwiazd światowego formatu i starannie wyselekcjonowanych młodych, zdolnych artystów z Polski. Co roku Kraków Live Festival przyciąga kilkadziesiąt tysięcy sympatyków muzyki. Jeśli chodzi o pozamuzyczne kwestie, duży nacisk jest kładziony na to, aby umożliwić uczestnikom korzystania z bogatej oferty kulturalnej Krakowa. Gdzie jak gdzie, ale w stolicy Małopolski jest w czym wybierać. Co roku jest podejmowana współpraca z takimi instytucjami, jak na przykład Muzeum Narodowe w Krakowie, MOCAK - Muzeum Sztuki Współczesnej, Cricoteka czy Muzeum Historyczne.

W tym momencie wszyscy artyści, którzy wystąpią na Festiwalu, nie są jeszcze do końca znani. Znane są za to pierwsze szczegóły dotyczące sierpniowego eventu w stolicy Małopolski. Kto na pewno wystąpi na scenie? Ile kosztują wejściówki? Jak można je kupić? O tym wszystkim można dowiedzieć się z dzisiejszego wpisu. Zapraszamy do lektury!

Line-up Kraków Live Festival 2018 - kto wystąpi?

Nadal nie jest znana pełna obsada sierpniowego wydarzenia muzycznego w stolicy Małopolski. Do tej pory potwierdzona została obecność takich artystów, jak między innymi Die Antwoord, Kendrick Lamar czy Martin Garrix.

Line-up Kraków Live Festival 2018 na ten moment:

Piątek, 17 sierpnia 2018:

 1. BASS ASTRAL X IGO
 2. DIE ANTWOORD
 3. DARIA ZAWIAŁOW
 4. KENDRICK LAMAR
 5. MERY SPOLSKY
 6. UNKNOWN MORTAL ORCHESTRA

Sobota, 18 sierpnia 2018:

 1. A$AP ROCKY
 2. JESSIE WARE
 3. JAN - RAPOWANIE
 4. KAMP!
 5. MARTIN GARRIX
 6. SOKÓŁ

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni poznamy wszystkich artystów, którzy w sierpniu wystąpią na scenie w Krakowie. Obiecujemy, że na bieżąco będziemy informować o każdej zmianie, a artykuł będzie stale aktualizowany.

Kraków live festiwal

Kraków Live Festival 2018 - bilety: cena, gdzie kupić?

Na początku lutego pojawiły się bilety typu "Early Bird" - można było je kupić przez 2 tygodnie - do 19 lutego - lub do wyczerpania się całej puli. W ówczesnym terminie dostępne były tylko karnety dwudniowe za 339 zł albo karnety dwudniowe z polem namiotowym - za 399 zł.

Od 19 lutego do 7 sierpnia 2018 roku (albo do momentu wyczerpania biletów) można kupić bilety na wydarzenie muzyczne z puli "REGULAR TICKETS". Jakie są dostępne rodzaje wejściówek?

 • karnet dwudniowy - 379 zł
 • karnet dwudniowy z polem namiotowym - 439 zł
 • bilet jednodniowy - 219 zł   
 • dla dzieci od 3. do 10. roku życia bilety są tańsze o 50%. Natomiast dla dzieci do 3. roku życia udział w evencie jest bezpłatny

 Natomiast od 8 sierpnia 2018 dostępne będą bilety "Final Call Tickets". Jakie są ceny?

 • karnet dwudniowy - 399 zł
 • karnet dwudniowy z polem namiotowym - 459 zł
 • bilet jednodniowy - 229 zł

Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia. Kraków Live Festival po raz kolejny zostanie zorganizowany na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.