loader
Imprezy tematyczne

Ekskluzywny Menel gościem specjalnym SFERA ALL STARS WEEKEND

Kamil Pawelski, autor bloga ekskluzywnymenel.com i jeden z najpopularniejszych męskich blogerów modowych w kraju, będzie gościem specjalnym I edycji Sfera All Stars Weekend. Od piątku 12, do niedzieli 14 maja odwiedzający Galerię SFERA mogą liczyć na ponad 100 wyjątkowych ofert promocyjnych w salonach centrum. Wyjątkowe zakupy uświetni spotkanie z blogerem, który w sobotę od godz. 12.00 będzie rozmawiał z klientami o tym, dlaczego moda męska nie musi być nudna. Galeria uruchomiła także specjalny konkurs na swoim fanpage’u w portalu FB. Do wygrania wspólne niedzielne zakupy z Kamilem Pawelskim i karty podarunkowe o wartości 700 zł.

Panowie też mogą bawić się strojem

Przewrotna nazwa bloga prowadzonego przez Kamila Pawelskiego ma udowadniać, że mężczyźni również mogą i powinni bawić się modą, a także dbać o swój wizerunek. Ekskluzywny Menel regularnie pokazuje swoim czytelnikom bardzo różne stylizacje, dopasowane do okoliczności i nastroju, podkreślając mocne strony sylwetki i ukrywając jej mankamenty.  Dobrze dobrany strój to przecież wizytówka każdego z nas.

Tymczasem dla wielu mężczyzn zakupy to prawdziwy horror. Na pierwszy rzut oka do wyboru mają albo powtarzalne kroje i kolory, albo bardzo ekstrawaganckie modele. O tym jak ożywić z pozoru nudną stylizację, odpowiednio dobrać dodatki czy dopasować strój do okoliczności Kamil Pawelski będzie rozmawiał z klientami SFERY już w najbliższą sobotę. Wystąpienia blogera zaplanowano o godzinie 12.00, 15.00 i 17.00.

Z kolei w niedziele pięciu finalistów facebookowego konkursu Galerii SFERA weźmie udział w wyjątkowych zakupach z Ekskluzywnym Menelem. Kamil pomoże panom znaleźć własny styl, oddający ich osobowość, ale pozostający w zgodzie z najnowszymi trendami. Podczas zakupów zwycięzcy konkursu będą mogli zrealizować Karty Podarunkowe Sfery o wartości 700 zł każda.