loader
Festiwale

Streszczenie PolAndRock Festival 2018 (Woodstock 2018)

PolAndRock Festival 2018 (Woodstock 2018) - zespoły, koncerty artyści. Sprawdź, kto zagra na 24. edycji festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Cały czas poznajemy nowe szczegóły związane z orgnizacją PolAndRock Festival 2018, czyli dawnego Przystanku Woodstock 2018. Poniżej przedstawiono zespoły, które wystąpią na 24. edycji PolAndRock Festivalu w Kostrzynie. Jak co roku - występu będą odbywały się na kilku scenach: Dużej Scenie, Małej Scenie, w wiosce piwnej (scena Lecha) oraz w Pokojowej Wiosce Kryszny.

PolAndRock Festival 2018 (Przystanek Woodstock 2018) - Duża Scena. Artyści, zespoły, kto zagra:

Arch Enemy - jest to zespół założony w Szwecji w połowie lat 90. Ostatnie 20 lat utwierdzał swoją pozycję na rynku muzycznym jako zespół wybuchowy oraz mistrzowski technicznie heavy metal. Występy zespołu na żywo zyskały rzeszę fanów.

Goo Goo Dolls - w ciągu całej karierty zespół znalazł się na liście przebojów aż 14 razy.

Lao Che - jest to legenda przystanku Woodstock. Pojawią się hity z płyty "Dzieciom" oraz nowsza płyta "Wiedza o społeczeństwie", która jest pełna brzmień mogących kojarzyć się ze starą muzyką rozrywkową. Pojawi się z nimi nowy muzyk w zespole, czyli Karol Gola.

The Inspector Cluzo - zespół świętuje swoje dziesięciolecie. Są oni całkowicie samowystarczalnym duetem, ponieważ zespół składa się z dwóch osób. Świat pokochał ich za ich energię oraz niezależność. Sami wydali 5 płyt oraz zorganizowali występy w 47 państwach.

Booze & Glory - założony w 2009 roku zespół grający punk rocka. Zaczął w londyńskim klubie, a teraz gra na największych scenach. Mają na swoim koncie 4 albumy oraz kolekcję singli.

Balkan Beat Box - tworzą eklektyczną muzykę, którą trudno ująć w zarówno ramy gatunkowe, jak i narodowe. Zespół składa się z 3 osób, którzy tworząć żywiołową muzykę podbijają serca ludzi. Ich inspiracja leży w szalonym brzmieniu free jazzu oraz elektronicznych bitach z nowojorskiej sceny klubowej.

Gojira - Wywodzący się z Francji kwartet gra oryginalną, skomplikowaną muzykę heavy metalową, w której łączy elementy charakterystyczne dla death metalu, groove metalu i progressive metalu z muzyką instrumentalną.

Alestrom - szkocki zespół zadebiutował w 2004 roku. Stworzyli oni własny nurt muzyczny, który nazwali "Pirate Metal". Obecnie składa się on z 5 członków.

Alpha Blondy - jeden z najpopularniejszych artystów reggae na świecie, pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej i jest najważniejszą postacią w historii reggae.

Hunter - zespół, który po 5 latach powraca na scenę PolaAndRock. Pierwsze pięć lat istnienia wykonywał tylko covery swoich ulubionych zespołów, grając wszędzie tam, gdzie tylko było to możliwe. Z czasem zaczęły powstawać także własne kompozycje, które zespół zarejestrował i wydał własnym sumptem na dwóch kasetach demo.

festiwal Woodstock

PolAndRock Festival 2018 (Przystanek Woodstock 2018) - Mała Scena.

Blues Pills - ich muzyka łączy w sobie świeżość oraz klasykę. Umiejętności członków zespołu przyciagają rzesze fanów.

Bethel - zespół. którego muzyka oscyluje wokół raggea, a granie w klubach jest im całkowicie obce. Mają za sobą już 500 koncertów w kraju oraz za granicą.

Krzysztof Zalewski - gdy miał 19 lat wygrał edycję Idola. Przez długi czas po swojej debiutanckiej płycie zniknął, aby szlifować swój talet w różnych zespołach.

Koniec Świata - zagrali 1000 koncertów w Polsce oraz za granicą. Na siedmiu albumach wydanych przez Koniec Świata, znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną.

Big Moutain Pablopavo Big Cyc - sięgniemy do wielu starych kawałków z lat 80. i 90., pojawią też nowsze piosenki oraz ciekawi goście. Szykuje się energetyczna, rockowa feta w stylu Big Cyca.

Extrema - gra od czasów kiedy niektórych z ich fanów nie było jeszcze na świecie. Kapela od 30 lat tworzy powalające połączenie heavy metalu i trash metalu

PPNOU - zespół jakiego nie było, tworzą go muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

PolAndRock Festival 2018 (dawniej Przystanek Woodstock) odbędzie się w dniach 2, 3, 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Będzie to już 24 edycja tej imprezy. Wstęp na PolAndRock Festival jest darmowy, impreza nie jest biletowana.